Náš příběh

I když to všechno v podstatě začalo už konstelací našeho narození a prvními třiceti lety životních zkušeností, kterých jsme během této doby nabyli, tím pravým spouštěčem k hlubšímu a soustředěnějšímu se věnování meditacím se stal až několikadenní vzdělávací seminář, během něhož jsme se uceleným způsobem naučili vstupovat do hladiny rytmů alfa a využívat v tomto stavu změněného vědomí darů meditací.

Ačkoli universum tyto dary nabízí všem lidem neustále, jen někteří lidé si jich během života všimnou a začnou se učit způsoby, jak je používat a z tohoto univerzálně přístupného zdroje čerpat. Nám se této příležitosti dostalo a od té doby intenzivně praktikujeme meditace, meditační napojování a další věci, které však běžně školsky vycvičenému západnímu člověku mohou znít natolik fantasticky, že je má tendenci považovat za smyšlené až patologické. Nicméně tito lidé se beztak nebudou cítit těmito řádky  oslovení... Zaujmout naše slova mohou pouze ty z vás, kteří již alespoň tuší, že existuje víc než jen hmota..

Protože vše vždycky přichází v ten pravý čas, zkrátka tehdy, kdy člověk k danému kroku vpřed již dozrál, i nám se poštěstilo, že jsme po určité době praktikování meditací narazili na unikátní detoxikační metodu pomocí informačních preparátů Joalis, která pro nás začala představovat pomyslný most, spojující některé dary plynoucí z meditací s praktickou životní zkušeností těch lidí, kteří by si přáli trošinku popostrčit směrem k celkově kvalitnějšímu, zdravějšímu, úplnějšímu, naplněnějšímu životu, nicméně dosud se domnívali, že nenašli ten správný způsob, který by je posunul dál a na na intenzivní meditace se necítí. Anebo se na meditace sice cítí, ale v hlubším proniknutí do jejich tajů a plodů jim brání třeba chronické bolesti, životní situace a podobně.

Pro tyto lidi, kteří se našimi řádky cítí osloveni, máme současně dobrou i špatnou zprávu: Zdravý, lepší, úplnější a šťastnější život existuje, jde to, víme jak na to, našli jsme opravdu skvělý prostředek usnadňující jeho dosažení, ALE bez vaší spolupráce a opravdové ochoty změnit některé ze svých životních postojů, návyků, vzorců, programů a jiných železných košil to prostě nepůjde.

Naše bolavé tělo a nezřídka k tomu i bolavá mysl nám chtějí sdělit především to, že je načase v našem životě něco změnit. Změnit k lepšímu. Často může jít třeba o změnu postoje. A ten se daleko snáz mění v případě, kdy naše tělo a mysl neparalyzují toxické zátěže, které jsme si nahromadili. Informační preparáty Joalis představují jedinečnou šanci, jak naše tělo i mysl detoxikovat a toxických zátěží zbavit. Představují tedy onen velice důležitý první krůček ke změně k lepšímu.

A v čem pomohly preparáty nám? Detoxikací těla a mysli jsme se zbavili letitých alergií, astmatu, chronického zánětu, bolestí zad, strachu z výšek, upravila se nám i psychika.

Psychiku a koneckonců i detoxikaci lze navíc aromaterapeuticky podpořit ryze přírodními esenciálními oleji a prawteiny české značky Bewit,

Zaručit vám nemůžeme nic. Můžeme vám jen s pomocí preparátů Joalis a meditačního napojení ukázat cestu, v jejichž počátcích vás na ní můžeme doprovázet.. Kráčet po ní však budete už vy...

Přečtěte si o nás v bulletinu Joalis