Aromaterapie a esenciální oleje

Aromaterapii pomocí přírodních esenciálních olejů od české společnosti Bewit považujeme za výborný podpůrný prostředek k naší hlavní činnosti, kterou je celková komplexní řízená detoxikace organismu pomocí informačních bylinných přípravků Joalis.

Alternativně lze detoxikační kúru Vám na míru sestavit i z esenciálních olejů. Nejefektivnější bývá však kombinace detoxikačních kúr sestavených z přípravků Joalis a k nim nakombinovaných vhodných esenciálních olejů, doprovázená navíc odstraněním některých disharmonických energií/programů pomocí metody SRT.

V čem je aromaterapie u nás jiná

Jedinečnost našeho přístupu k aromaterapii spočívá v tom, že naši terapeuti jsou schopni provést dálkovou detekci aktuálních zátěží Vašeho organismu i psychiky a zjištěné energetické zátěže ve Vašem těle nebo mysli s Vámi následně rozebrat po telefonu/Skypu/Whatsappu/Telegramu. Vy pouze ve sjednaný čas konzultace zavoláte z pohodlí Vašeho domova a vše spolu důkladně probereme.

Součástí takové přibližně hodinové konzultace na dálku je nejen rozbor Vašeho aktuálního stavu, ale také nastínění možných řešení vedoucích k postupnému znovunastolení harmonie ve Vašem těle, duchu i duši.

Nejvíce se nám při obnovování někdejší harmonie těla i mysli osvědčila kombinace řízené komplexní detoxikace pomocí preparátů Joalis a vlídného slova s podpůrným využitím přírodních esenciálních olejů.

Cena detekce zátěží a konzultace viz sekce Ceník.
Více informací o nabízených službách viz též sekce Úvod a Časté dotazy.

Revoluční 100% přírodní výrobky Bewit
pro zdravý životní styl
byly vymyšleny a vyrábí se
pro celý svět v Česku

E-shop s výrobky Bewit

Objednáním jakéhokoli zboží z e-shopu Bewit prostřednictvím níže uvedeného odkazu získáte řadu bezplatných výhod (viz níže), a navíc tím i podpoříte naši činnost, jelikož z Vašich objednávek odmění společnost Bewit naše terapeuty bonusem.

https://bewit.love/?i=energetickaoaza

Registrace do Bewit

Bezplatnou registrací do sítě rodiny Bewit se stanete součást rodiny podobně smýšlejících lidí a příznivců čistě přírodních esenciálních olejů.

A hlavně, získáte tím řadu dalších výhod:

- registrací získáte možnost bezplatného školení mj. k esenciálním olejům Bewit

- registrací získáte možnost doživotních trvalých slev (až 30 %) na výrobky v případě, že se rozhodnete učinit nějaký větší jednorázový nákup (není podmínkou však učinit jakýkoli nákup - v Bewit rodině můžete být i bez jakýchkoli nákupů)

- registrací se stanete součástí přímo námi spravované větve členů rodiny Bewit, což s sebou přináší možnost oboustranně výhodného obchodu (z Vašich nákupů získáváme my od společnosti Bewit bonusy, čímž podpoříte činnost našich terapeutů, kteří se Vám pak v rámci detoxikace Vašeho organismu komplexně věnují)

- jakmile budete zaregistrováni, můžete následně doporučovat výrobky Bewit dalším lidem, z jejichž nákupu poté budete získávat bonusy i Vy.

Zaregistrujte se nyní do naší větve rodiny Bewit pod následujícím jedinečným odkazem i Vy https://mybewit.com/r/energetickaoaza

Jak používat esence?

Existuje celá řada způsobů, jak lze esenciální oleje a prawteiny Bewit použít. Níže uvádím pouze některé z nich:

Prawteiny jsou obohaceny o esenciální oleje a jsou určeny k jedení.

Esenciální oleje lze užívat různými způsoby:

Za nejšetrnější lze považovat nakapání několika kapiček esenciálního oleje do aromalampy či difuzéru. Někteří lidé nosí své oblíbené esence s sebou a průběžně si k nim během dne přičichávají.

Dále je možné esenciální olej rozetřít po kůži, pokud ovšem daný esenciální olej daná pokožka snese (nutno předem odzkoušet na předloktí, zda nedojde např. k zarudnutí pokožky při styku s danou esencí). Před nanesením esenciálního oleje na kůži se zpravidla esenciální olej nejprve rozředí v základovém/nosném oleji. Základovým/nosným olejem může být Base essential oil nebo jakýkoli Váš oblíbený olej.

Několik kapiček svého oblíbeného esenciálního oleje si řada lidí kape do vany.

Více podrobnějších informací k užívání esenciálních olejů a jejich ředění najdete zdarma po přihlášení pod svůj účet ve Vaší virtuální Kanceláři v rámci videokurzu Bewit Vzdělávání - Bewit Academy Start. Zdarma se můžete registrovat do Bewit vzdělávání i do virtuální kanceláře ZDE.