Aromaterapie a esenciální oleje

Aromaterapii pomocí přírodních esenciálních olejů od české společnosti Bewit považujeme za výborný podpůrný prostředek při naší hlavní činnosti, kterou je celková komplexní řízená detoxikace organismu pomocí informačních bylinných přípravků Joalis.

V čem je aromaterapie u nás jiná

Jedinečnost našeho přístupu k aromaterapii spočívá v tom, že naši terapeuti jsou schopni se meditačně na Vás napojit na dálku a zjištěné energetické zátěže ve Vašem těle s Vámi následně rozebrat po telefonu/Skypu/Whatsappu/Telegramu, zatímco Vy jim pouze ve sjednaný čas konzultace zavoláte z pohodlí Vašeho domova.

Součástí takové přibližně hodinové konzultace na dálku je nejen rozbor Vašeho aktuálního stavu, ale také nastínění možných řešení vedoucích k postupnému znovunastolení harmonie ve Vašem těle, duchu i duši.

Nejvíce se nám při obnovování někdejší harmonie těla i mysli osvědčila kombinace řízené komplexní detoxikace pomocí preparátů Joalis a vlídného slova s podpůrným využitím přírodních esenciálních olejů.

Cena přibližně hodinové konzultace činí 1200 Kč.

Více informací viz též sekce Úvod a Časté dotazy.

Revoluční 100% přírodní výrobky Bewit pro zdravý životní styl byly vymyšleny a vyrábí se pro celý svět v Česku

  • Jak tyto výrobky vznikly a proč jsou tak účinné?
  • Jak to, že mohou být 100% přírodní bez chemických aditiv a stabilizace?
  • Jak je můžete získat za nejvýhodnějších podmínek

E-shop s výrobky Bewit

Objednáním jakéhokoli zboží z e-shopu Bewit prostřednictvím níže uvedeného odkazu získáte řadu bezplatných výhod (viz níže), a navíc tím i podpoříte naši činnost, jelikož z Vašich objednávek odmění společnost Bewit naše terapeuty bonusem.

https://bewit.love/?i=energetickaoaza

Registrace do Bewit

Bezplatnou registrací do sítě rodiny Bewit se stanete součást rodiny podobně smýšlejících lidí a příznivců čistě přírodních esenciálních olejů.

A hlavně, získáte tím řadu dalších výhod:

- registrací získáte možnost bezplatného školení mj. k esenciálním olejům Bewit

- registrací získáte možnost doživotních trvalých slev (až 30 %) na výrobky v případě, že se rozhodnete učinit nějaký větší jednorázový nákup (není podmínkou však učinit jakýkoli nákup - v Bewit rodině můžete být i bez jakýchkoli nákupů)

- registrací se stanete součástí přímo námi spravované větve členů rodiny Bewit, což s sebou přináší možnost oboustranně výhodného obchodu (z Vašich nákupů získáváme my od společnosti Bewit bonusy, čímž podpoříte činnost našich terapeutů, kteří se Vám pak v rámci detoxikace Vašeho organismu komplexně věnují)

- jakmile budete zaregistrováni, můžete následně doporučovat výrobky Bewit dalším lidem, z jejichž nákupu poté budete získávat bonusy i Vy.

Zaregistrujte se nyní do naší větve rodiny Bewit pod následujícím jedinečným odkazem i Vy https://mybewit.com/r/energetickaoaza