Některé z našich dalších aktivit

Kromě našich hlavních činností, tj.

nabídky komplexních řízených detoxikací pomocí přípravků Joalis
v kombinaci s vlídným slovem v rámci doprovodných konzultací s klienty
a doplňkového používání výborných esenciálních olejů
a pečlivého procesu prozkoumávání mysli a duševních záznamů k odhalení skrytých bloků

mezi naše další aktivity patří:

Čištění a harmonizace čaker

Pročištění a celková harmonizace všech základních čaker trvá přibližně 2 hodiny. Sezení s klientem probíhá na dálku přes komunikátory typu Skype. Cena této služby viz Ceník.

Somavedic

Vřele a všem bez rozdílu doporučuje výborné přístroje Somavedic, které jsou navrženy na principu řízeného uvolňování energie z minerálů (školskou vědou nedetekovatelného!) a jsou vhodné do každé domácnosti a na každé pracoviště.

Jedná se především o polodrahokamy nebo drahokamy ve specifické konfiguraci spolu se vzácnými kovy, které výsledný efekt umocňují.

Somavedic  je podle dřívějšího tvrzení jeho výrobce (tj. než bylo legislativně zakázáno tvrdit něco podobného o přístroji tohoto typu) zařízením schopným mírnit negativní dopady:

  • Elektromagnetického záření (EMF)
  • Geopatogenních zátěží, vodních křížů
  • Curryho a Hartmannových pásů
  • Nadbytečných volných radikálů v těle
  • Některé modely umí dokonce harmonizovat vodu

Pochopitelně i zde je třeba zdůraznit, že Somavedic podle platné legislativy a podle oficiální školské vědy nedělá nic!

V případě, že se rozhodnete zakoupit jakýkoli z přístrojů Somavedic, budeme rádi, když tak učiníte pod následujícím odkazem. Podpoříte tím naše terapeuty a koncová cena přístroje se tím nijak nezmění. Děkujeme.

https://www.somavedic.cz?a_box=psbyry7m 

Pěstování rostlin

S nadšením pěstujeme rostliny a byliny - ty profláknuté i ty méně známé.

Naše rostliny obdivujeme, napojujeme se na ně, občas některé pozřeme, přičemž některé z nich předtím ještě prokvasíme.

A ani při této naší činnosti pochopitelně nikdy nezapomínáme klientům neustále zdůrazňovat, že z rozhodnutí unie rostliny, zejména pak ty zvané byliny, prostě neúčinkují.

Nahrazení průmyslové chemie přírodninami

Pro svou vlastní potřebu se snažíme nahrazovat průmyslovou chemii (saponáty, kosmetiku atd.) tradičními výrobky ze surovin jako jsou voda, líh, ocet, sůl, jedlá soda, mýdlo, kyselina citronová, bio oleje, přírodní esenciální oleje atd. Takto si například vyrábíme vlastní prášek na praní, aviváž/provonění prádla praného v pračce, prášek do myčky, čistič podlah, pastu na sporák, zubní pastu, tělový a obličejový krém, parfém, vůně do bot, ochranné esence před elektrosmogem aj.

Obdivování krás kamenů

Také některé z kamenů mohou podle ezoterických měření snižovat negativní účinky elektromagnetického záření na náš organismus. Například šungit.

Mimochodem, napadlo vás někdy, kam se poděly poslední dvě hlásky "e" a "n" ve slově "drahokam", když ve slově "kámen" přítomny jsou? Vězte, že tytam jsou praslovanské doby, kdy k pojmenování jednoho kamene stačilo vyřknout prosté "kamy"...


Navštěvování magických zákoutí Československa

Mnohdy až po procestování řady zemí světa napříč kontinenty se pozvolna dojde k poznání, že nejbližší prvohorní megapyramidu máme za barákem, menhir z dob keltských druidů třeba dokonce na zahradě, pozůstatky pravěkého sídliště lovců mamutů za nejbližším kopcem, energetický portál ve vedlejší obci, léčivý pramen v údolí nedalekého lesa, sovy spíše než v Aténách - v podkroví, ...a tuhý kořínek hluboko-hluboko pod zemí.

Sledování Příznaků transformace

Ve volných chvílích si libujeme ve sledování Příznaků transformace - na sobě i druhých.

a spousta dalších činností...