Detoxikace

Jen ve zdravém těle - zdravý duch.

A detoxikovat lze naštěstí tělo i ducha!

Každé lidské tělo má své přirozené detoxikační kanály: stolici, moč, pot, dech... Ty bohužel v dnešní uspěchané a přechemizované době u řady lidí narážení na své limity. A mnohdy už ani nefungují na 100 %, jak by měly. Proto je třeba jim pomoci:

Na světě existuje celá řada cest a škol, jak detoxikovat své tělo i ducha. Za nejúčinnější považujeme my osobně:

Proč se detoxikovat?

Trpíte chronickými neduhy? Máte alergii? Astma? Ekzémy? Býváte často unaveni? Jste neustále na hromadě? Sužují vás deprese, nechuť do života či jiné negativní emoce? Býváte ve stresu? Znepříjemňují vám běžný život fyzické či psychické problémy?

Za těmito problémy stojí celá škála toxinů, což jsou nejrůznější jedy, které jsou příznačné pro naši moderní uspěchanou a mnohdy přetechnizovanou lidskou civilizaci. Toxinů se lidské tělo zbavuje neustále. Někdy to ale je na něho už příliš. Lze mu však v jeho úsilí výrazně pomoci vhodně sestavenou řízenou detoxikací.

Spusťte ještě dnes detoxikaci svého organismu za pomoci unikátní metody řízené a kontrolované detoxikace (C.I.C) českými informačními preparáty značkyJoalis.

Jaké toxiny lze detoxikovat?

Metoda řízené a kontrolované detoxikace (C.I.C) informačními preparáty Joalis detoxikuje například od těchto toxinů (jedů):

 • toxiny ze životního prostředí - chemické sloučeniny, těžké kovy a jejich sloučeniny;
 • infekční mikrobiální ložiska a jejich toxiny;
 • emoční toxiny; stresová zátěž;
 • chemie průmyslová, potravinářská, zemědělská, bytová apod.;
 • radioaktivní látky;
 • cizorodé bílkoviny ze životního prostředí;
 • toxické látky vzniklé trávením;
 • léky, drogy;
 • metabolické toxiny;
 • biogenní soli;
 • atd.

O jakou metodu jde?

Jde o naprosto neinvazivní metodu a nejedná se tedy o zásah do přirozeného chodu lidského organismu. Do těla se nedodávají žádné cizí látky. Právě naopak. Je nastartováno vylučování toxinů (jedů) z těla.

Co jsou informační preparáty Joalis?

Preparáty Joalis jsou doplňky stravy na zcela přírodním základě.

Co však preparáty Joalis zásadním způsobem odlišuje od jiných přípravků, je však především jejich upravení pomocí specifických informačních technologií, které optimalizují a zacilují účinek v lidském organismu.

Všechny produkty Joalis prošly příslušnými testy státních orgánů a splňují požadavky na kvalitu a čistotu doplňků stravy.

Informační preparáty Joalis jsou klasifikovány jako doplňky stravy. To znamená, že nenahrazují léky předepsané lékařem. A právě proto, že jsou informační preparáty Joalis oficiálně klasifikovány jakožto pouhé doplňky stravy, lze je kombinovat s předepsanými léky.

Jak dlouho detoxikace potrvá?

Počet detoxikačních kúr se liší v závislosti na závažnosti problémů daného klienta. Jen výjimečně k vyřešení problému pomůže 1 konzultace s terapeutem. Skutečnost je taková, že většina lidí terapeuta poprvé kontaktuje až v momentě, když už má problémů povícero a chronické, nezřídka dokonce i závažné. Výraznější výsledky velká část klientů zpravidla pocítí do 1 roka, čili zpravidla po 3-4 kúrách (přičemž 1 detoxikační kúra sestavená z preparátů Joalis se užívá cca dva měsíce).
Vzhledem ke stále více sílící celoživotní intoxikaci nejrůznějšími toxiny lze říci, že je u moderního člověka na místě celoživotní detoxikace, jdoucí ruku v ruce s celkovou změnou životního stylu (vitamíny, minerály, stopové prvky, styl vaření, stravování, jídelníčku atd.).

Detoxikace: cena a platba

Detoxikace sestává z několika složek:
 • z detekce zátěží na dálku + konzultace (anebo písemný výpis místo konzultace)
 • z preparátů Joalis (v případě zájmu)
 • z čistých přírodních esenciálních olejů a jejich unikátních směsí (v případě zájmu)
 • z odhalování a uvolňování skrytých bloků podle metody SRT (v případě zájmu)
 • z dalších možných činností (v případě zájmu)


Platba za detekci zátěží na dálku + konzultaci (anebo písemný výpis místo konzultace) probíhá předem, tj. převodem na účet (zálohovou platbou ve výši ceny vyšetření) před termínem konání konzultace (uhrazením zálohové platby/faktury si člověk sjednaný termín konzultace zarezervuje).

Více informací k cenám a platbě viz též sekce Ceník.