Časté dotazy


Mají preparáty Joalis vedlejší účinky?

Naše preparáty nemají žádné vedlejší účinky. Mohou se však objevit tzv. detoxikační příznaky, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů samy odezní.

Je indikace přístrojem Salvia bolestivá?

Nikoliv, sonda indikuje pouze změnu povrchového napětí kůže.

Je nutné absolvovat návštěvu u detoxikačního poradce? Chtěl/a bych si pouze zakoupit preparáty.

Není třeba absolvovat návštěvu u našeho poradce. Obrovskou výhodou totiž je, že se náš poradce dokáže meditačně napojit na dálku a na základě zjištěných zátěží vám sestaví vhodnou kúru.

Detekce na dálku - meditační napojení na klienta bez jeho osobní účasti, trvá přibližně 30-60 minut, jsou zjištěny konkrétní toxické zátěže, podle nichž je sestavena detoxikační kúra na míru. Po detekci na dálku lze podle přání klienta absolvovat osobní konzultaci o výsledku detekce.

Nahrazují preparáty léky předepsané lékařem?

NE! Preparáty nejsou náhradou za předepsané léky. Preparáty neobsahují žádnou účinnou chemickou složku. Preparáty jsou klasifikovány pouze jako potravinové doplňky.

Mohu preparáty užívat současně s léky?

Ano. Preparáty nejsou léky, ale pouhými potravinovými doplňky bez účinné chemické složky.

Jedná se v případě podání preparátů o léčbu?

Ne. Podle platné legislativy léčí pouze lékaři a my lékaři nejsme.

Jak je to s účinkem preparátů?

Oficiální školská medicína popírá účinnost těchto preparátů. 

Jak probíhá meditační napojení na dálku?

Meditační napojení probíhá tak, že vstoupím do meditace, na klienta se na dálku napojím a zjistím si, co má klient v těle za zátěže, jaké orgány má zatíženy, kde vidím problémy.

Následně si s klientem zavolám a sdělím mu, co se mi během meditace u něj zobrazilo a kde.

Během mého meditačního napojení na klienta daný klient nemusí nic aktivně dělat, ani nemusí být na telefonu, zkrátka nic. Jen pasivně vyčká na výsledek, který sděluji podle množství klientů zpravidla do několika dnů.

Nechci o zdravotním stavu klienta nic vědět, jaké má potíže, nemoci, problémy, co jej trápí. Vše podstatné si o něm zjistím totiž během meditace sám.

Proto, abych se meditačně napojil na správnou osobu, mi zpravidla postačí znát celé její jméno, věk a název obce, v níž žije. V případě velkoměst typu Prahy či Brna nebo častých jmen typu Jan Novák apod. je dobré nějak blíže specifikovat danou osobu (třeba městskou částí), abych se omylem nenapojil na jinou osobu z dané obce, která má stejné jméno, příjmení i věk.


Nenašli jste zde odpověď na svou otázku? Navštivte sekci Kontakt a napište nám.