Časté dotazy


Mají preparáty Joalis vedlejší účinky?

Preparáty Joalis nemají žádné vedlejší účinky. Mohou se však objevit tzv. detoxikační příznaky, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů samy odezní.

Je nutné absolvovat návštěvu u detoxikačního poradce? Chtěl/a bych si pouze zakoupit preparáty.

Není třeba absolvovat návštěvu u našeho poradce. Obrovskou výhodou totiž je, že se náš poradce dokáže meditačně na Vás nacítit a na dálku provést detekci zátěží, přičemž Vám na základě zjištěných zátěží navrhne i vhodnou detoxikační kúru.

Detekce zátěží na dálku probíhá bez osobní účasti klienta, trvá přibližně 30-60 minut, jsou zjištěny konkrétní toxické zátěže, podle nichž je sestavena detoxikační kúra na míru. Po detekci zátěží na dálku proběhne s klientem konzultace (po telefonu nebo prostřednictvím aplikace) ohledně výsledku detekce a je mu navržen další vhodný postup.

Nahrazují preparáty léky předepsané lékařem?

NE! Preparáty nejsou náhradou za předepsané léky. Preparáty neobsahují žádnou účinnou chemickou složku. Preparáty jsou klasifikovány pouze jako potravinové doplňky.

Mohu preparáty užívat současně s léky?

Ano. Preparáty nejsou léky, ale pouhými potravinovými doplňky bez účinné chemické složky.

Jedná se v případě podání preparátů o léčbu?

Ne. Podle platné legislativy léčí pouze lékaři a my lékaři nejsme.

Jak je to s účinkem preparátů?

Oficiální školská medicína popírá jakoukoli účinnost těchto preparátů

Jak probíhá detekce zátěží na dálku?

Detekce zátěží na dálku probíhá tak, že vstoupím do meditativního stavu, v meditaci se mi zobrazí postava daného klienta a já zjistím, co má daný klient v těle za zátěže, jaké orgány má zatíženy, kde u něj spatřuji problémy v energetických tocích.

Následně si s klientem zavoláme (klient volá mně) a já mu sdělím, co se mi během meditace u něj zobrazilo a kde.

Během mého meditačního napojení daný klient nemusí nic aktivně dělat, ani nemusí být na telefonu, zkrátka nic. Jen pasivně vyčká na výsledek, který sděluji podle množství klientů zpravidla do několika týdnů.

Nechci o zdravotním stavu klienta nic předem vědět, jaké má potíže, nemoci, problémy, co jej trápí. Vše podstatné si o něm zjistím totiž během meditace sám.

Proto, abych se meditačně napojil na správnou osobu, mi zpravidla postačí znát celé její jméno klienta a jeho email/telefonní číslo.


Nenašli jste zde ani v ostatních sekcích Menu odpověď na svou otázku? Navštivte sekci Kontakt a napište nám.